Wiadomości branżowe

Artyści z Om Records w sieci SeeSaw Networks

Firma SeeSaw Networks poinformowała o podpisaniu umowy z wytwórnią Om Records. W wyniku porozumienia SeeSaw w swojej sieci będzie mogła korzystać na zasadzie wyłączności z niektórych materiałów takie, jak wywiady z artystami i relacje zza kulis.

W katalogu Om Records można znaleźć takich artystów, jak: Dirty Vegas, Groove Armada, Underworld, Bassnectar, Mark Farina, Samantha James czy Miguel Migs. Hip Hop w Om Records reprezentują: People Under the Stairs, Zion I & The Grouch i J Boogie.

W ramach umowy obie firmy stworzą serię krótkich filmów zatytułowaną ?Backstage Pass?, złożoną z wywiadów, relacji zza kulis, a także nagrań i teledysków.

Obszerny i interesujący kontent jest kluczowym składnikiem dla kluczowego zaangażowania publiczności w jakichkolwiek mediach ? mówi Monte Zweben, założyciel i prezes SeeSaw Networks ? Artyści nagrywający dla Om Records mają bardzo lojalnych fanów, którzy są pasjonatami ich muzyki. Jesteśmy bardzo podekscytowani współpraca z Om Records, dzięki której do naszej sieci trafi bardzo wartościowy kontent.

Źródło: ScreenMedia Daily

http://www.4press.pl/index.php?p=12248

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy